Servis

AUTOSERVIS

Disponujeme vlastním servisem všech značek automobilů. Naši specializovaní mechanici mají dlouholetou praxi z renomovaných a značkových servisů prémiových značek. Díky nadstandardním vztahům s dodavateli garantujeme velmi výhodné ceny při zachování značkové kvality bez dlouhých čekacích lhůt.
Po dobu servisu nabízíme zapůjčení vozidla na náklady pojišťovny nebo za výrazně výhodnější ceny oproti ceníkovým cenám autopůjčovny.

ODTAHOVÝ VŮZ

Nabízíme službu vyproštění a odtahu havarovaného nebo nepojízdného vozu v rámci celé EU. V případě potřeby zajistíme specializovaný servis, uskladnění vozu, odvoz posádky nebo přistavení náhradního vozidla dle vašeho výběru.

PICK–UP servis

Díky naší PICK-UP službě se nemusíte starat o přistavení vozu do servisu. Stačí nám zavolat, vozidlo si od vás vyzvedneme na smluveném místě a postaráme se o něj.
Po dobu servisu nabízíme možnost zapůjčení náhradního vozu. Váš automobil následně opět přivezeme až k vám.

PROFESIONÁLNÍ ÚDRŽBA, ČIŠTĚNÍ A LEŠTĚNÍ VOZIDEL  – CAR DETAILING

V rámci našeho servisu nabízíme profesionální údržbu vozidel. Vaše vozidlo kompletně vyčistíme, vyleštíme a opravíme poškození a nedokonalosti laku. Vrátíme mu původní lesk i hloubku. Pro jeho následnou ochranu používáme nejmodernější ochranné technologie, které prodlouží životnost laku a nový vzhled vozu. Kompletně se postaráme také o jeho interiér.
V případě zájmu aplikujeme ochranné, designové i reklamní folie na jakýkoli typ vozu včetně aplikace protislunečních folií na okna.

PNEUSERVIS

Nabízíme služby pneuservisu, který disponuje nejkvalitnějším vybavením na trhu. Spolupracujeme s dodavateli nejvyhlášenějších světových výrobců. Na počkání vám opravíme defekt, přezujeme pneumatiky a našim klientům nabízíme nadstandardní slevy na nové pneumatiky od našich dodavatelů. K dispozici máme i široký sortiment použitých pneumatik.

POJISTNÁ UDÁLOST

Spolupracujeme se všemi pojišťovnami na českém trhu, proto jsme schopni vyřešit jakoukoli pojistnou událost za vás. V případě nehody zajistíme veškeré náležitosti týkající se opravy vozidla i procesu škodní události.

loading